Domyślny tytuł artykułu

01 czerwca 2024
 1. Trwamy w oktawie uroczystości Bożego Ciała, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa w czasie procesji - bezpośrednio po procesji Msza św.
 2. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy dzień dziękczynienia, ofiary na rzecz Centrum Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, będziemy zbierać przy wyjściu z kościoła. Ofiarodawcom bardzo dziękujemy.
 3. W dzisiejszą niedzielę Msza św. o godz. 930 z udziałem Liturgicznej Służby Ołtarza Dorosłych.
 4. W dzisiejszą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 1730.
 5. We wtorek, odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
 6. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa.
 7. W czwartek na zakończenie oktawy zostanie odprawiona Msza św. o godz. 1700 z błogosławieństwo wianków, o 1630 procesja wokół kościoła.
 8. W I czwartek, miesiąca modlimy się o powołania do Służby Bożej.
 9. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, zapraszamy na Mszę św. bezpośrednio po nabożeństwie czerwcowym.
 10. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 11. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od 1630.
 12. W sobotę wspominamy Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny zapraszamy na Mszę św. o godz. 900.
 13. Tak jak to mamy w naszym planie gospodarczym w każdą drugą niedzielę miesiąca, czyli za tydzień, ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na inwestycje remontowo-gospodarcze przy naszym kościele.
 14. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 1100 i krótkie spotkanie zapraszamy rodziców dzieci, które w przyszłym roku szkolnym pragną przystąpić do I Komunii św. Obecność obowiązkowa!
 15. Bardzo prosimy o pomoc w przygotowaniu parafii na uroczystość dziesięciolecia konsekracji naszego kościoła m.in. zakup i montaż w świątyni kamiennej tablicy upamiętniającej to wydarzenie – koperty na ofiary na ten cel - można odebrać przy stoliku z gazetami. Ofiary od każdej Rodziny oraz Wspólnot Parafialnych prosimy składać do skarbony przy świeczniku przy prezbiterium.
 16. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz parafii, za przelewy na konto, ofiary na tacę, ofiary do skarbon, niech dobry Bóg wynagradza każdy dar serca.
 17. Nabożeństwa czerwcowe w naszej parafii są odprawiane pół godziny przed Mszą św. wieczorną, bezpośrednio po nabożeństwie Eucharystia.
 18. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 19. W zakrystii można zamawiać Msze św. w intencjach naszych bliskich zarówno żyjących jak i za zmarłych.
 20. Dziękujemy wszystkim zgromadzonym dziś przy ołtarzu za wspólną modlitwę, niech Boże błogosławieństwo umacnia nas w chrześcijańskim życiu.

 

 

Admin strony: adadmistronparaf68@gmail.com

Kontakt

ADRES

ul. Żegiestowka 3

58-301Wałbrzych

 +48 786658336

e-mail: kancelaria@mbnpwalbrzych.pl

 

 

Nr konta parafii

Bank SANTANDER

40 1090 2271 0000 0001 3128 5954

Copyright© Parafia MBNP Wałbrzych.   Wszelkie prawa zastrzeżone.