08 czerwca 2024

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

 1. W dzisiejszą niedzielę na Mszę św. o godz. 1100 i krótkie spotkanie zapraszamy rodziców dzieci, które w przyszłym roku szkolnym pragną przystąpić do I Komunii św. Obecność obowiązkowa!
 2. W dzisiejszą niedzielę, jako drugą niedzielę miesiąca zbieramy ofiary na tacę na inwestycje remontowo-gospodarcze przy naszym kościele.
 3. W środę o godz. 1630 zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej na Nabożeństwo Fatimskie wraz z uroczystą procesją.
 4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa.
 5. W piątek, Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 6. Nabożeństwa czerwcowe w naszej parafii są odprawiane pół godziny przed wieczorną Eucharystią, bezpośrednio po nabożeństwie Msza św.
 7. Bardzo prosimy o pomoc w przygotowaniu parafii na uroczystość dziesięciolecia konsekracji naszego kościoła m.in. zakup i montaż w świątyni - kamiennej tablicy upamiętniającej to wydarzenie – koperty na ofiary na ten cel - można odebrać przy stoliku z gazetami. Ofiary od każdej Rodziny oraz Wspólnot Parafialnych prosimy składać do skarbony przy świeczniku przy prezbiterium.
 8. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz parafii, za przelewy na konto, ofiary na tacę, ofiary do skarbon, niech dobry Bóg wynagradza każdy dar serca.
 9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 10. W zakrystii można zamawiać Msze św. w intencjach naszych bliskich zarówno żyjących jak i za zmarłych.
 11. Dziękujemy wszystkim zgromadzonym dziś przy ołtarzu za wspólną modlitwę, niech Boże błogosławieństwo umacnia nas w chrześcijańskim życiu.

 

Admin strony: adadmistronparaf68@gmail.com

Kontakt

ADRES

ul. Żegiestowka 3

58-301Wałbrzych

 +48 786658336

e-mail: kancelaria@mbnpwalbrzych.pl

 

 

Nr konta parafii

Bank SANTANDER

40 1090 2271 0000 0001 3128 5954

Copyright© Parafia MBNP Wałbrzych.   Wszelkie prawa zastrzeżone.