22 czerwca 2024

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

 1. W najbliższy czwartek uroczystą Mszę św. odpustową o godz. 1700 ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy Patronki naszej Wspólnoty, w 35. rocznicę powołania do istnienia naszej Parafii, w 10. rocznicę konsekracji naszego kościoła odprawi J E Ks. Bp Dr Marek Mendyk, Pasterz Kościoła Świdnickiego. Będzie szczególny czas modlitw w intencji wszystkich Parafian i Dobrodziejów, którzy modlitwą i ofiarą pieniężną wspierają ważne inwestycje w naszej Parafii. Ksiądz Biskup dokona poświecęnia tablicy upamiętniającej to wydarzenie- ufundowanej przez Parafian i Dobrodziejów. Ks. Biskup dokona wprowadzenia w posługę - nowych animatorów parafialnych. Zapraszamy wszystkich Parafian i Gości na nasz parafialny odpust. Spowiedź z okazji odpustu w środę o godz.1630.
 2. W czwartek, nie będzie Mszy św. o godz. 900.
 3. W poniedziałek, przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Zapraszamy na Mszę św. bezpośrednio po nabożeństwie czerwcowym.
 4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 6. W sobotę, przypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, zapraszamy na Mszę św. o godz. 900.
 7. W przyszłą niedzielę z racji zbliżającej się uroczystości św. Apostołów Piotra i Pawła przy wyjściu z kościoła będziemy zbierać ofiary na potrzeby Stolicy Apostolskiej tzw. Świętopietrze. Ofiarodawcom bardzo dziękujemy.
 8. Nabożeństwa czerwcowe w naszej parafii są odprawiane pół godziny przed Mszą wieczorną o godz. 1630, bezpośrednio po nabożeństwie Msza św. wieczorna.
 9. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz parafii, za przelewy na konto, ofiary na tacę, ofiary do skarbon, niech dobry Bóg wynagradza każdy dar serca.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 11. W zakrystii można zamawiać Msze św. w intencjach naszych bliskich zarówno żyjących jak i za zmarłych.
 12. Dziękujemy wszystkim zgromadzonym dziś przy ołtarzu za wspólną modlitwę, niech Boże błogosławieństwo umacnia nas w chrześcijańskim życiu.

 

Admin strony: adadmistronparaf68@gmail.com

Kontakt

ADRES

ul. Żegiestowka 3

58-301Wałbrzych

 +48 786658336

e-mail: kancelaria@mbnpwalbrzych.pl

 

 

Nr konta parafii

Bank SANTANDER

40 1090 2271 0000 0001 3128 5954

Copyright© Parafia MBNP Wałbrzych.   Wszelkie prawa zastrzeżone.