18 września 2022

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy w Kościele w Polsce dzień Środków Społecznego Przekazu. Jest to okazja by przypomnieć sobie, że na terenie naszej diecezji nadaje swój program Katolickie Radio Rodzina - rozgłośnia Archidiecezji Wrocławskiej i Diecezji Świdnickiej. Dziękując za wieloletnie wsparcie tej rozgłośni Biskup Świdnicki prosi by w dzisiejszą niedzielę, w parafiach diecezji przeprowadzono zbiórki ofiar przy wyjściu z kościoła, które zostaną przeznaczone na dalszy rozwój Radia Rodzina. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.

2. W dzisiejszą niedzielę o godz. 1100 na Mszę św. i spotkanie zapraszamy rodziców oraz dzieci, które w nowym roku szkolnym pragną przystąpić do rocznicy Komunii św.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa.

4. W środę na Mszę św. o godz. 1700 zapraszamy ministrantów oraz chętnych chłopców do służby przy ołtarzu - zbiórka po Mszy św.

5. W piątek o godz. 1615 Koronka do Miłosierdzia Bożego –prowadzi 4. Róża.

6. W sobotę o godz. 1000 zapraszamy chętne dziewczynki na spotkanie scholii w kościele.

7. W sobotę, do domu parafialnego: o godz. 1000 zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania wraz z rodzicami, o godz. 1100 dzieci, które przygotowują się do rocznicy wraz z rodzicami, o godz. 1300 dzieci komunijne wraz z rodzicami. Obecność obowiązkowa.

8. Informujemy, że w zakrystii jest księga intencji mszalnych na przyszły rok.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

10. Ofiary na inwestycje remontowe w naszej parafii – m.in. naprawę ogrodzenia przy kościele, prosimy składać bezpośrednio po każdej Mszy św. w zakrystii lub wpłacać na konto parafialne. Ofiary na nowe pancerne tabernakulum prosimy składać do skarbony przy świeczniku oraz wpłacać na konto parafialne. Koperty na ofiary na nowe pancerne tabernakulum znajdują się przy stoliku z gazetami oraz przy świeczniku w prezbiterium. Dziękujemy za Waszą hojność serca, zrozumienie i życzliwość.

11. Dziękujemy Wiernym za pomoc w pracach przy naszej świątyni.

12. Dziękujemy wszystkim, którzy poprzez swoją modlitwę i ofiarę czują się odpowiedzialni za naszą świątynię. Niech Boże błogosławieństwo umacnia nas na drogach chrześcijańskiego życia.

 

Admin strony: adadmistronparaf68@gmail.com

Kontakt

ADRES

ul. Żegiestowka 3

58-301Wałbrzych

 +48 786658336

e-mail: kancelaria@mbnpwalbrzych.pl

 

 

Nr konta parafii

Bank SANTANDER

40 1090 2271 0000 0001 3128 5954

Copyright© Parafia MBNP Wałbrzych.   Wszelkie prawa zastrzeżone.