02 października 2022

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

1. W dzisiejszą niedzielę zgodnie z prośbą Biskupa Świdnickiego przy wyjściu z kościoła będziemy zbierać ofiary na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego, zakonów klauzurowych oraz biednych. Wszystkim Ofiarodawcom składamy staropolskie Bóg zapłać.

2. W dzisiejszą niedzielę Msza św. o godz. 930 z udziałem Liturgicznej Służby Ołtarza Dorosłych. Serdecznie zapraszamy.

3. W dzisiejszą niedzielę o godz. 1715 zapraszamy do kościoła na zmianę tajemnic Rodzinę Różańca Świętego.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa.

5. W I czwartek miesiąca Msza św. z udziałem Towarzystwa Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego - modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.

6. W piątek wspominamy NMP Królową Różańca Świętego, zapraszamy na Mszę św. po nabożeństwie październikowym. 

7. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od godz. 1630. Jak w każdy piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego – prowadzi 1. Róża.

8. W piątek przed południem odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.

9. Zgodnie z naszym planem gospodarczym w przyszłą niedzielę jako drugą niedzielę miesiąca, będziemy zbierać na tacę ofiary na inwestycje gospodarcze w naszej parafii. Ofiary na nowe pancerne tabernakulum prosimy składać do skarbony przy świeczniku w prezbiterium oraz wpłacać na konto parafialne. Dziękujemy wszystkim dotychczasowym Ofiarodawcom i prosimy o pomoc i zrozumienie.

  1. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 930 i spotkanie zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania oraz ich rodziców. Obecność obowiązkowa. 11. W przyszłą niedzielę o godz. 1100 zapraszamy na Mszę św. rodziców oraz dzieci, które pragną przystąpić do I Komunii św. W czasie Mszy o godz. 1100 zostaną wręczone i poświęcone różańce dzieciom przygotowującym się do pierwszej Komunii świętej. Po Mszy św. spotkanie z firmą fotograficzną.

12. Nabożeństwa październikowe w naszej parafii będą odprawiane pół godziny przed Mszą wieczorną, dzieci zapraszamy w poniedziałki, młodzież w piątki.

13. Informujemy, że w zakrystii jest księga intencji mszalnych na przyszły rok.

14. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

15. Dziękujemy wszystkim, którzy poprzez swoją modlitwę i ofiarę czują się odpowiedzialni za naszą świątynię. Niech Boże błogosławieństwo umacnia nas na drogach chrześcijańskiego życia.

 

Admin strony: adadmistronparaf68@gmail.com

Kontakt

ADRES

ul. Żegiestowka 3

58-301Wałbrzych

 +48 786658336

e-mail: kancelaria@mbnpwalbrzych.pl

 

 

Nr konta parafii

Bank SANTANDER

40 1090 2271 0000 0001 3128 5954

Copyright© Parafia MBNP Wałbrzych.   Wszelkie prawa zastrzeżone.