W dzisiejszą niedzielę uroczystą Mszę św. odpustową o godz. 1100 ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy – Patronki naszej Wspólnoty, odprawi J E Ks. Bp Dr Marek Mendyk, Pasterz Kościoła Świdnickiego. Będzie szczególny czas modlitw w intencji wszystkich Parafian i Dobrodziejów, którzy modlitwą i ofiarą pieniężną wspierają ważne inwestycje w naszej parafii. Podczas uroczystej Eucharystii Ks. Biskup dokona aktu poświęcenia nowego sztandaru naszej parafii. Zapraszamy wszystkich Parafian i Gości na nasz parafialny odpust.
W dzisiejszą niedzielę z racji zbliżającej się uroczystości św. Apostołów Piotra i Pawła przy wyjściu z kościoła zbieramy ofiary na potrzeby Stolicy Apostolskiej tzw. Świętopietrze. Ofiarodawcom bardzo dziękujemy.
W poniedziałek, uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, zapraszamy na Mszę św. wieczorną bezpośrednio po nabożeństwie czerwcowym.
W wtorek przed południem odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
W I. czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
Spowiedź w I piątek od 1645.
W piątek, pielgrzymka na uroczystości 60-lecia koronacji figurki Matki Bożej Bardzkiej.
W I. sobotę miesiąca wspominamy Niepokalane Serce Matki Najświętszej zapraszamy na Mszę św. o godz. 900, nabożeństwo wynagradzające za grzechy Niepokalanemu Sercu NMP rozpoczniemy adoracją Najświętszego Sakramentu od godz.800.
W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 930 z udziałem Liturgicznej Służby Ołtarza Dorosłych. Serdecznie zapraszamy.
W przyszłą niedzielę o godz. 1730 zapraszamy do kościoła Rodzinę Różańca Świętego na zmianę tajemnic.
Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
W zakrystii można zamawiać Msze św. w intencjach naszych bliskich zarówno żyjących jak i za zmarłych. Zarezerwowane Msze św. potwierdzamy przynajmniej dwa tygodnie przed planowanym terminem. Jest już księga intencji mszalnych na przyszły rok - wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zakrystii w celu rezerwacji terminów Mszy św.
Zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, pielgrzymkę busem i do grupy duchowego uczestnictwa w zakrystii po Mszy św.
Dziękujemy wszystkim zgromadzonym dziś przy ołtarzu za wspólną modlitwę i wszelkie ofiary na utrzymanie parafii, niech Boże błogosławieństwo umacnia nas w chrześcijańskim życiu.