20 listopada 2022

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

  1. Poświęcone opłatki wigilijne, można nabyć po Mszy św. w zakrystii. Opłatki w tym roku nie będą roznoszone do naszych mieszkań. Opłatki są ofoliowane, z pewnego źródła, z atestem Kurii Biskupiej. Przestrzegamy przed oszustami! Ofiary, jakie będą składane przy tej okazji są przeznaczone potrzeby naszej parafii.

2. W dzisiejszą niedzielę na Mszę św. o godz. 1100 i spotkanie zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do rocznicy Komunii. św. Obecność obowiązkowa

  1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa.
  2. W piątek, Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. Ofiary na nowe pancerne tabernakulum, inwestycje remontowo-gospodarcze w parafii, prosimy składać po Mszy św. w zakrystii lub wpłacać na konto parafialne. Ofiarodawcom bardzo dziękujemy.
  4. Po Nowym Roku rozpoczniemy wizytę duszpasterską. Zapisy na kolędę w zakrystii. 7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

8. W zakrystii można zamawiać Msze św. w intencjach naszych bliskich zarówno żyjących, jak i za zmarłych.

9. Bardzo dziękujemy naszym Wiernym, za pomoc w pracach porządkowych w kościele.

10. Informujemy, że na prośbę naszych Parafian rozprowadzamy kartki świąteczne, dochód ze sprzedaży kartek jest przeznaczony na potrzeby Służby Liturgicznej Ołtarza.

11. Dziękujemy wszystkim, którzy poprzez swoją modlitwę i ofiarę czują się odpowiedzialni za naszą świątynię. Niech błogosławieństwo Boże kształtuje w nas prawdziwą mądrość, której źródłem jest zawsze jedynie Bóg.

 

 

 

Admin strony: adadmistronparaf68@gmail.com

Kontakt

ADRES

ul. Żegiestowka 3

58-301Wałbrzych

 +48 786658336

e-mail: kancelaria@mbnpwalbrzych.pl

 

 

Nr konta parafii

Bank SANTANDER

40 1090 2271 0000 0001 3128 5954

Copyright© Parafia MBNP Wałbrzych.   Wszelkie prawa zastrzeżone.