27 listopada 2022

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

1. W poniedziałek odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa.

3. W czwartek, jako I miesiąca - Msza św. z udziałem Towarzystwa Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Świdnickiej – modlimy się o powołania do Służby Bożej.

4. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.

5. Spowiedź w I piątek miesiąca od 1630.

6. W I sobotę miesiąca wspominamy Niepokalane Serce NMP.

7. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 1100 z udziałem Liturgicznej Służby Ołtarza Dorosłych. Serdecznie zapraszamy.

8. W przyszłą niedzielę o godz. 1715 do kościoła zapraszamy Rodzinę Różańca Świętego na zmianę tajemnic.

9. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii rozpoczną się w niedzielę 11. grudnia. Program rekolekcji znajduje się w gablocie ogłoszeń i we wiatrołapie. Prosimy o modlitwę w intencji Parafii oraz Ks. Rekolekcjonisty.

10. Msze św. Roratnie będą odprawiane w poniedziałki, środy i piątki o godz. 1700. Wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy zwłaszcza dzieci i młodzież.

11. W przyszła niedzielę przy wyjściu do kościoła organizowana będzie zbiórka ofiar na potrzeby Kościoła na Wschodzie. Wszystkim Ofiarodawcom składamy staropolskie Bóg zapłać.

  1. Poświęcone opłatki wigilijne, można nabyć po Mszy św. w zakrystii. Opłatki w tym roku nie będą roznoszone do naszych mieszkań. Opłatki są ofoliowane, z pewnego źródła, z atestem Kurii Biskupiej. Przestrzegamy przed oszustami! Ofiary, jakie będą składane przy tej okazji są przeznaczone potrzeby naszej parafii.
  2. Ofiary na nowe pancerne tabernakulum, inwestycje remontowo-gospodarcze w parafii, prosimy składać po Mszy św. w zakrystii lub wpłacać na konto parafialne. Ofiarodawcom bardzo dziękujemy.
  3. Po Nowym Roku rozpoczniemy wizytę duszpasterską. Zapisy na kolędę w zakrystii. 15. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

16. W zakrystii można zamawiać Msze św. w intencjach naszych bliskich zarówno żyjących, jak i za zmarłych.

17. Informujemy, że na prośbę naszych Parafian rozprowadzamy kartki świąteczne, dochód ze sprzedaży kartek jest przeznaczony na potrzeby Liturgicznej Służby Ołtarza.

18. Dziękujemy wszystkim, którzy poprzez swoją modlitwę i ofiarę czują się odpowiedzialni za naszą świątynię. Niech Boże błogosławieństwo pomaga nam każdego dnia świadectwem życia potwierdzać swoje chrześcijańskie powołanie.

 

Admin strony: adadmistronparaf68@gmail.com

Kontakt

ADRES

ul. Żegiestowka 3

58-301Wałbrzych

 +48 786658336

e-mail: kancelaria@mbnpwalbrzych.pl

 

 

Nr konta parafii

Bank SANTANDER

40 1090 2271 0000 0001 3128 5954

Copyright© Parafia MBNP Wałbrzych.   Wszelkie prawa zastrzeżone.