12 lutego 2023

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

  1. Odpowiadając na apel przewodniczącego Episkopatu Polski, Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, Biskupa Marka Mendyka, Biskupa Świdnickiego w przyszłą niedzielę przy wyjściach ze świątyni kwestować będziemy na potrzeby poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii. Niech nasza modlitwa i ofiara wspomoże tych, którym przyszło dźwigać krzyż śmierci, cierpienia, beznadziei i osamotnienia. Już dziś z serca dziękujemy za wsparcie!
  2. W dzisiejszą niedzielę na Mszę św. o godz. 930 zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania oraz ich rodziców, po Mszy św. spotkanie. Obecność obowiązkowa.
  3. W dzisiejszą niedzielę na Mszę św. o godz. 1100, zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii św, po Mszy św. spotkanie. Obecność obowiązkowa.
  4. Tak jak to mamy w naszym planie gospodarczym w każdą drugą niedzielę miesiąca, czyli dzisiaj, zbieramy na tacę ofiary na inwestycje remontowo-gospodarcze w parafii. Indywidualne ofiary bardzo prosimy składać w zakrystii po każdej Mszy św. oraz wpłacać na konto parafialne. Składamy serdeczne Bóg zapłać dotychczasowym Ofiarodawcom.
  5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa.
  6. W piątek, Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  7. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 1100, zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do rocznicy Komunii św, po Mszy św. spotkanie. Obecność obowiązkowa.
  8. W zakrystii można zamawiać Msze św. w intencjach naszych bliskich zarówno żyjących, jak i za zmarłych.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  10. Dziękujemy wszystkim zgromadzonym dziś przy ołtarzu za wspólną modlitwę i złożone na tacę ofiary, niech Boże błogosławieństwo umacnia nas w chrześcijańskim życiu.

 

Admin strony: adadmistronparaf68@gmail.com

Kontakt

ADRES

ul. Żegiestowka 3

58-301Wałbrzych

 +48 786658336

e-mail: kancelaria@mbnpwalbrzych.pl

 

 

Nr konta parafii

Bank SANTANDER

40 1090 2271 0000 0001 3128 5954

Copyright© Parafia MBNP Wałbrzych.   Wszelkie prawa zastrzeżone.