04 marca 2023

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

 1. W dzisiejszą niedzielę będziemy zbierać przy wyjściu z kościoła ofiary Ad Gentes na pomoc polskim misjonarzom i misjonarkom posługującym w krajach misyjnych, Ofiarodawcom składamy staropolskie Bóg zapłać!
 2. W dzisiejszą niedzielę Msza św. o godz. 930 z udziałem Liturgicznej Służby Ołtarza Dorosłych.
 3. W dzisiejszą niedzielę o godz. 1700 do kościoła zapraszamy Rodzinę Różańca Świętego na zmianę tajemnic.
 4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa.
 5. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 6. Tak jak to mamy w naszym planie gospodarczym w każdą drugą niedzielę miesiąca, czyli za tydzień, będziemy zbierać na tacę ofiary na inwestycje remontowo-gospodarcze w naszej parafii. Indywidualne ofiary prosimy wpłacać w zakrystii po każdej Mszy św. oraz na nasze konto parafialne. Numer rachunku bankowego znajduje się w gablocie. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.
 7. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 930 i spotkanie zapraszamy kandydatów do Sakramentu Bierzmowania oraz ich rodziców. Obecność obowiązkowa.
 8. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 1100, zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii św, po Mszy św. spotkanie. Obecność obowiązkowa.
 9. Nabożeństwa ku czci Męki Pańskiej: DROGA KRZYŻOWA w piątek o godz. 1630, Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 1715. Serdecznie zapraszamy wszystkich, zwłaszcza dzieci i młodzież.
 10. Zapraszamy w każdą niedzielę rano o godz. 740 na Godzinki ku czci Najświętszej Maryi Panny.
 11. Rekolekcje parafialne są zaplanowane od IV niedzieli Wielkiego Postu - 19. marca br
 12. W zakrystii można zamawiać Msze św. w intencjach naszych bliskich zarówno żyjących, jak i za zmarłych.
 13. Jak każdego roku prosimy o pomoc w przygotowaniu kościoła na Święta Wielkanocne – koperty na ofiary na kwiaty do Bożego Grobu - można odebrać dziś przy wyjściu z kościoła. Ofiary od każdej Rodziny prosimy składać do skarbony przy świeczniku przy prezbiterium. Ofiarodawcom już bardzo dziękujemy.
 14. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 15. Dziękujemy wszystkim zgromadzonym dziś przy ołtarzu za wspólną modlitwę i złożone na tacę ofiary, niech Boże błogosławieństwo umacnia nas w podjętych postanowieniach wielkopostnych.

 

 

Admin strony: adadmistronparaf68@gmail.com

Kontakt

ADRES

ul. Żegiestowka 3

58-301Wałbrzych

 +48 786658336

e-mail: kancelaria@mbnpwalbrzych.pl

 

 

Nr konta parafii

Bank SANTANDER

40 1090 2271 0000 0001 3128 5954

Copyright© Parafia MBNP Wałbrzych.   Wszelkie prawa zastrzeżone.