12 marca 2023

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

1. W dzisiejszą niedzielę na Mszę św. o godz. 930 zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania oraz ich rodziców, po Mszy św. spotkanie. Obecność obowiązkowa.

2. W dzisiejszą niedzielę na Mszę św. o godz. 1100, zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii św, po Mszy św. spotkanie. Obecność obowiązkowa.

3. Tak jak to mamy w naszym planie gospodarczym w każdą drugą niedzielę miesiąca, czyli dzisiaj, zbieramy na tacę ofiary na inwestycje remontowo-gospodarcze w naszej parafii. Indywidualne ofiary bardzo prosimy składać w zakrystii po każdej Mszy św. oraz wpłacać na konto parafialne. Składamy serdeczne Bóg zapłać dotychczasowym Ofiarodawcom.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa.

5. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego

6. Nabożeństwa ku czci Męki Pańskiej: DROGA KRZYŻOWA w piątek o godz. 1630 oraz Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 1715. Serdecznie zapraszamy wszystkich, zwłaszcza dzieci i młodzież.

7. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 1100, zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do rocznicy Komunii św, po Mszy św. spotkanie. Obecność obowiązkowa.

8. Rekolekcje wielkopostne są zaplanowane od przyszłej niedzieli. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Program rekolekcji znajduje się we wiatrołapie i w gablocie przy kościele.

9. W zakrystii można zamawiać Msze św. w intencjach naszych bliskich zarówno żyjących, jak i za zmarłych.

10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

  1. Jak każdego roku prosimy o pomoc w przygotowaniu kościoła na Święta Wielkanocne – koperty na ofiary na kwiaty do Bożego Grobu - można odebrać dziś przy wyjściu z kościoła. Ofiary od każdej Rodziny i Wspólnot Parafialnych, prosimy składać do skarbony przy świeczniku przy prezbiterium. Ofiarodawcom już bardzo dziękujemy.

12. Dziękujemy wszystkim zgromadzonym dziś przy ołtarzu za wspólną modlitwę i złożone na tacę ofiary, niech Boże błogosławieństwo umacnia nas w podjętych postanowieniach wielkopostnych.

 

Admin strony: adadmistronparaf68@gmail.com

Kontakt

ADRES

ul. Żegiestowka 3

58-301Wałbrzych

 +48 786658336

e-mail: kancelaria@mbnpwalbrzych.pl

 

 

Nr konta parafii

Bank SANTANDER

40 1090 2271 0000 0001 3128 5954

Copyright© Parafia MBNP Wałbrzych.   Wszelkie prawa zastrzeżone.