23 kwietnia 2023

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

 1. W dzisiejszą niedzielę na Mszę św. o godz. 1100, zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do rocznicy, po Mszy św. spotkanie. Obecność obowiązkowa.
 2. W dzisiejszą niedzielę będziemy zbierać ofiary do puszek - Żonkilowa Kwesta - na potrzeby Hospicjum im. św. Jana Pawła II w Wałbrzychu. Ofiarodawcom składamy staropolskie Bóg zapłać!
 3. W poniedziałek o godz. 1545 próba przed uroczystością I Komunii św. Obecność obowiązkowa.
 4. We wtorek 25.04. przeżywamy święto św. Marka Ewangelisty. Jest to święto patronalne naszego Księdza Biskupa Marka Mendyka. W Dniu Jego Imienin pamiętajmy w naszych modlitwach o Najdostojniejszym Solenizancie!
 5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa.
 6. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 7. W przyszła niedzielę rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Powołania do Służby Bożej. Na prośbę Księdza Rektora przy wyjściu ze świątyni będziemy zbierać ofiary na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego. Wszystkim Ofiarodawcom składamy już dziś staropolskie Bóg zapłać!
 8. Bardzo serdecznie dziękujemy Wam Drodzy Parafianie za ofiary składane na bieżące potrzeby, które także dokonujecie poprzez wpłatę na konto naszej parafii. Dziękujemy za Waszą hojność serca, zrozumienie i życzliwość.
 9. W zakrystii można zamawiać Msze św. w intencjach naszych bliskich zarówno żyjących, jak i za zmarłych.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 11. Dziękujemy wszystkim zgromadzonym dziś przy ołtarzu za wspólną modlitwę i złożone ofiary, niech Boże błogosławieństwo umacnia nas w chrześcijańskim życiu.

 

 

Admin strony: adadmistronparaf68@gmail.com

Kontakt

ADRES

ul. Żegiestowka 3

58-301Wałbrzych

 +48 786658336

e-mail: kancelaria@mbnpwalbrzych.pl

 

 

Nr konta parafii

Bank SANTANDER

40 1090 2271 0000 0001 3128 5954

Copyright© Parafia MBNP Wałbrzych.   Wszelkie prawa zastrzeżone.