11 czerwca 2023

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

Wałbrzych, 11.06.2023

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

 1. Trwamy w oktawie uroczystości Bożego Ciała, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa w czasie procesji - bezpośrednio po procesji Msza św.

W czwartek na zakończenie oktawy zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. o godz. 1700 z błogosławieństwo wianków, o 1630 procesja wokół kościoła.

 1. W dzisiejszą niedzielę na Mszę św. o godz. 930 i spotkanie zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania oraz ich rodziców. Próba kandydatów do sakramentu bierzmowania w poniedziałek o godz. 1600. Obecność obowiązkowa!
 2. W dzisiejszą niedzielę na Mszę św. o godz. 1100 i krótkie spotkanie zapraszamy rodziców dzieci, które w przyszłym roku szkolnym pragną przystąpić do I Komunii św.
 3. Tak jak to mamy w naszym planie gospodarczym w każdą drugą niedzielę miesiąca, czyli dzisiaj, ofiary na tacę są przeznaczone na inwestycje remontowo-gospodarcze przy naszym kościele. Indywidualne ofiary prosimy składać w zakrystii po każdej Mszy św. oraz wpłacać na nasze konto parafialne. Numer rachunku bankowego znajduje się w gablocie. Składamy serdeczne Bóg zapłać dotychczasowym Ofiarodawcom i prosimy o pomoc i zrozumienie.
 4. W poniedziałek, o godz. 1630 zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej na Nabożeństwo Fatimskie wraz z uroczystą procesją.
 5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa.
 6. W piątek będziemy przeżywać uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy na Mszę wieczorną bezpośrednio po nabożeństwie.
 7. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 8. W sobotę wspominamy Niepokalane Serce NMP, zapraszamy na Mszę św. o godz. 900.
 9. Nabożeństwa czerwcowe w naszej parafii są odprawiane pół godziny przed Mszą św. wieczorną, bezpośrednio po nabożeństwie Eucharystia.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 11. W zakrystii można zamawiać Msze św. w intencjach naszych bliskich zarówno żyjących jak i za zmarłych. Zarezerwowane Msze św. potwierdzamy przynajmniej dwa tygodnie przed planowanym terminem. Jest już księga intencji mszalnych na przyszły rok, wszystkich zainteresowanych rezerwacją terminów Mszy św. zapraszamy do zakrystii.
 12. Dziękujemy wszystkim zgromadzonym dziś przy ołtarzu za wspólną modlitwę i złożone ofiary, niech Boże błogosławieństwo umacnia nas w chrześcijańskim życiu.

 

Admin strony: adadmistronparaf68@gmail.com

Kontakt

ADRES

ul. Żegiestowka 3

58-301Wałbrzych

 +48 786658336

e-mail: kancelaria@mbnpwalbrzych.pl

 

 

Nr konta parafii

Bank SANTANDER

40 1090 2271 0000 0001 3128 5954

Copyright© Parafia MBNP Wałbrzych.   Wszelkie prawa zastrzeżone.