20 sierpnia 2023

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

  1. W najbliższą niedzielę uroczystą Mszę św. o godz. 1100 odprawi J E Ks. Bp Dr Marek Mendyk, Pasterz Kościoła Świdnickiego. Będzie szczególny czas modlitw w intencji wszystkich Parafian i Dobrodziejów, którzy modlitwą i ofiarą pieniężną wspierają ważne inwestycje w naszej parafii. Podczas uroczystej Eucharystii Ks. Biskup dokona wprowadzenia w posługę parafialną nasze animatorki. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Niech nikogo z nas nie zabraknie.
  2. W dzisiejszą niedzielę, na prośbę Ks. Rektora dodatkowa taca na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego. Ofiarodawcom bardzo dziękujemy.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa.
  4. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. W sobotę, uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej zapraszamy na Msze św. poranną o godz. 900 .
  6. Bardzo serdecznie dziękujemy Wam Drodzy Parafianie za ofiary składane na bieżące potrzeby, które także dokonujecie poprzez wpłatę na konto naszej parafii. Dziękujemy za Waszą hojność serca, zrozumienie i życzliwość.
  7. W zakrystii można zamawiać Msze św. w intencjach naszych bliskich zarówno żyjących jak i za zmarłych.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  9. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć ofiarę na leczenie i rehabilitację ucznia Szkoły Podstawowej Nr 23.
  10. Dziękujemy wszystkim zgromadzonym dziś przy ołtarzu za wspólną modlitwę i złożone ofiary, niech Boże błogosławieństwo umacnia nas w chrześcijańskim życiu.

Admin strony: adadmistronparaf68@gmail.com

Kontakt

ADRES

ul. Żegiestowka 3

58-301Wałbrzych

 +48 786658336

e-mail: kancelaria@mbnpwalbrzych.pl

 

 

Nr konta parafii

Bank SANTANDER

40 1090 2271 0000 0001 3128 5954

Copyright© Parafia MBNP Wałbrzych.   Wszelkie prawa zastrzeżone.