16 września 2023

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy w Kościele w Polsce dzień Środków Społecznego Przekazu. Jest to okazja by przypomnieć sobie, że na terenie naszej diecezji nadaje swój program Katolickie Radio Rodzina - rozgłośnia Archidiecezji Wrocławskiej i Diecezji Świdnickiej. Dziękując za wieloletnie wsparcie tej rozgłośni Biskup Świdnicki prosi by w dzisiejszą niedzielę, w parafiach diecezji przeprowadzono zbiórki ofiar przy wyjściu z kościoła, które zostaną przeznaczone na dalszy rozwój Radia Rodzina. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.

2. W dzisiejszą niedzielę o godz. 1100 na Mszę św. i spotkanie zapraszamy rodziców oraz dzieci, które w nowym roku szkolnym pragną przystąpić do rocznicy Komunii św.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa.

4. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.

5. W sobotę 23. września o godz. 830 zapraszamy wszystkich czcicieli św. o. Pio na modlitwy w kaplicy Miłosierdzia Bożego, po Mszy św. błogosławieństwo relikwiami św. o. Pio.

6. W sobotę o godz. 1000 zapraszamy chętne dziewczynki na spotkanie scholii w kościele.

7. W sobotę, do domu parafialnego: o godz. 930 zapraszamy dzieci komunijne wraz z rodzicami, o godz. 1100 młodzież przygotowującą się do bierzmowania wraz z rodzicami, o godz. 1130 dzieci, które przygotowują się do rocznicy wraz z rodzicami. Obecność obowiązkowa.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

9. Ofiary na inwestycje remontowe w naszej parafii – m.in. naprawę elektroniki napędu dzwonu w kościele, prosimy składać do skarbony przy świeczniku oraz wpłacać na konto parafialne. Koperty na ofiary znajdują się przy stoliku z gazetami oraz przy świeczniku w prezbiterium. Dziękujemy za Waszą hojność serca, zrozumienie i życzliwość.

10. Dziękujemy wszystkim, którzy poprzez swoją modlitwę i ofiarę czują się odpowiedzialni za naszą świątynię. Niech Boże błogosławieństwo umacnia nas na drogach chrześcijańskiego życia.

 

Admin strony: adadmistronparaf68@gmail.com

Kontakt

ADRES

ul. Żegiestowka 3

58-301Wałbrzych

 +48 786658336

e-mail: kancelaria@mbnpwalbrzych.pl

 

 

Nr konta parafii

Bank SANTANDER

40 1090 2271 0000 0001 3128 5954

Copyright© Parafia MBNP Wałbrzych.   Wszelkie prawa zastrzeżone.