12 listopada 2023

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

 1. W dzisiejszą niedzielę zostanie przeprowadzona przy wyjściu z kościoła zbiórka ofiar na rzecz Kościoła prześladowanego w potrzebie. Ofiarodawcom bardzo dziękujemy.
 2. Zgodnie z naszym planem gospodarczym w dzisiejszą niedzielę zbieramy na tacę ofiary– na inwestycje w parafii. Ofiary indywidualne prosimy składać bezpośrednio po każdej Mszy św. w zakrystii lub wpłacać na konto parafialne. Dziękujemy za Waszą hojność serca, zrozumienie i życzliwość.
 3. Od dzisiejszej niedzieli w zakrystii będzie można nabyć poświęcone opłatki wigilijne. Opłatki są ofoliowane, z pewnego źródła, z atestem Kurii Biskupiej. Przestrzegamy przed oszustami! Ofiary, jakie będą składane przy tej okazji są przeznaczone na potrzeby Kościoła.
 4. W dzisiejszą niedzielę na Mszę św. o godz. 930 i spotkanie zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania oraz ich rodziców. Obecność obowiązkowa.
 5. W dzisiejszą niedzielę na Mszę św. o godz. 1100 i spotkanie zapraszamy rodziców oraz dzieci, które pragną przystąpić do I Komunii św. Obecność obowiązkowa.
 6. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa.
 7. W piątek, Koronka Miłosierdzia Bożego.
 8. W czwartek 23. listopada br zapraszamy na Mszę św. o godz. 930 w intencji zmarłych Kresowiaków. Prosimy o liczne przybycie na Mszę św. wszystkich, którym bliskie są Kresy i Lwów oraz te osoby, których mogiły bliskich zostały na cmentarzach kresowych.
 9. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 1100 i spotkanie zapraszamy rodziców oraz dzieci, które w nowym roku szkolnym pragną przystąpić do rocznicy I Komunii św. Obecność obowiązkowa.
 10. W zakrystii jest księga intencji Mszalnych na przyszły rok.
 11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 12. Rekolekcje Diecezjalne dla dorosłych i młodzieży odbędą się w dniach 25 i 26 listopada br w Hali Sportowo-Widowiskowej w Świebodzicach.
 13. Dziękujemy za wspólną modlitwę i złożone ofiary. Niech Boże błogosławieństwo umacnia naszą wiarę.

 

Admin strony: adadmistronparaf68@gmail.com

Kontakt

ADRES

ul. Żegiestowka 3

58-301Wałbrzych

 +48 786658336

e-mail: kancelaria@mbnpwalbrzych.pl

 

 

Nr konta parafii

Bank SANTANDER

40 1090 2271 0000 0001 3128 5954

Copyright© Parafia MBNP Wałbrzych.   Wszelkie prawa zastrzeżone.