10 grudnia 2023

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

1. W dzisiejszą niedzielę przy wyjściu z kościołów będzie organizowana w całej Polsce zbiórka ofiar na potrzeby Kościoła na Wschodzie. Wszystkim Ofiarodawcom składamy staropolskie Bóg zapłać.

2. Tak jak to mamy w naszym planie gospodarczym w każdą drugą niedzielę miesiąca, czyli za dzisiaj, zbieramy na tacę ofiary na potrzeby inwestycyjne naszego kościoła. Indywidualne ofiary prosimy wpłacać w zakrystii po każdej Mszy św. oraz na nasze konto parafialne. Numer rachunku bankowego znajduje się w gablocie. Składamy serdeczne Bóg zapłać dotychczasowym Ofiarodawcom i prosimy o pomoc i zrozumienie.

3. W dzisiejszą niedzielę na Mszę św. o godz. 930, zapraszamy kandydatów przygotowujących się do bierzmowania, po Mszy św. spotkanie.

4. W dzisiejszą niedzielę na Mszę św. o godz. 1100, zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św, po Mszy św. spotkanie. W czasie Mszy św. o godz. 1100 zostaną poświęcone medaliki dzieci, które w tym roku szkolnym pragną przystąpić do I Komunii św.

5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa.

6. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.

7. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 1100, zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do rocznicy Komunii św, po Mszy św. spotkanie. Obecność obowiązkowa.

8. Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii rozpoczniemy w przyszłą niedzielę 17. grudnia. Program rekolekcji znajduje się w gablocie ogłoszeń i we wiatrołapie. Prosimy o modlitwę w intencji Parafii oraz Ks. Rekolekcjonisty.

9. Msze św. Roratnie są odprawiane w poniedziałki, środy i piątki o godz. 1700. Wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy zwłaszcza dzieci i młodzież.

10. Poświęcone opłatki wigilijne, można nabyć po Mszy św. w zakrystii.

11. W zakrystii można zamawiać Msze św. w intencjach naszych bliskich zarówno żyjących, jak i za zmarłych.

12. Rozprowadzamy kartki świąteczne, dochód ze sprzedaży kartek jest przeznaczony na potrzeby Służby Liturgicznej Ołtarza.

13. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

14. Dziękujemy wszystkim zgromadzonym dziś przy ołtarzu za wspólną modlitwę i złożone ofiary.

 

Admin strony: adadmistronparaf68@gmail.com

Kontakt

ADRES

ul. Żegiestowka 3

58-301Wałbrzych

 +48 786658336

e-mail: kancelaria@mbnpwalbrzych.pl

 

 

Nr konta parafii

Bank SANTANDER

40 1090 2271 0000 0001 3128 5954

Copyright© Parafia MBNP Wałbrzych.   Wszelkie prawa zastrzeżone.