10 marca 2024

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

  1. Tak jak to mamy w naszym planie gospodarczym w każdą drugą niedzielę miesiąca, czyli dzisiaj zbieramy ofiary na tacę na inwestycje w parafii.
  2. W dzisiejszą niedzielę na Mszę św. o godz. 930 i spotkanie zapraszamy kandydatów do Sakramentu Bierzmowania oraz ich rodziców.
  3. W dzisiejszą niedzielę na Mszę św. o godz. 1100, zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii św, po Mszy św. spotkanie.
  4. Nabożeństwa ku czci Męki Pańskiej: DROGA KRZYŻOWA w piątek o godz. 1630 oraz Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 1715. Przypominamy, że każdorazowe uczestnictwo w tych nabożeństwach zostało przez Ojca Świętego Franciszka ubogacone łaską odpustu zupełnego, który można ofiarować we własnych intencjach lub za zmarłych. Serdecznie zapraszamy wszystkich, zwłaszcza dzieci i młodzież.
  5. Rekolekcje wielkopostne są zaplanowane od przyszłej niedzieli. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Program rekolekcji znajduje się we wiatrołapie i w gablocie przy kościele.
  6. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 1100, zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do rocznicy Komunii św, po Mszy św. spotkanie.
  7. Jak każdego roku prosimy o pomoc w przygotowaniu kościoła na Święta Wielkanocne – koperty na ofiary na kwiaty Bożego Grobu i zakup nowej figury do Grobu Pańskiego oraz nowej figury Chrystusa Zmartwychwstałego - można odebrać przy stoliku z gazetami. Ofiary od każdej Rodziny oraz Wspólnot Parafialnych prosimy składać do skarbony przy świeczniku przy prezbiterium. Ofiarodawcom już bardzo dziękujemy.
  8. W zakrystii można zamawiać Msze św. w intencjach naszych bliskich zarówno żyjących, jak i za zmarłych.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, przy stoliku z gazetami można nabyć paschaliki wielkanocne Caritas w cenie 10. zł.
  10. Dziękujemy wszystkim zgromadzonym dziś przy ołtarzu za wspólną modlitwę i złożone ofiary, niech Miłosierny Bóg wszystkim błogosławi na czas Wielkiego Postu.

 

Admin strony: adadmistronparaf68@gmail.com

Kontakt

ADRES

ul. Żegiestowka 3

58-301Wałbrzych

 +48 786658336

e-mail: kancelaria@mbnpwalbrzych.pl

 

 

Nr konta parafii

Bank SANTANDER

40 1090 2271 0000 0001 3128 5954

Copyright© Parafia MBNP Wałbrzych.   Wszelkie prawa zastrzeżone.