07 kwietnia 2024

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

 1. W dzisiejszą niedzielę przy wyjściu z kościoła będziemy zbierać ofiary na pomoc dla najbiedniejszych za pośrednictwem Caritas, Ofiarodawcom składamy staropolskie Bóg zapłać!
 2. W dzisiejszą niedzielę na Mszę św. o godz. 930 zapraszamy Liturgiczną Służbę Dorosłych.
 3. W dzisiejszą niedzielę o godz. 1730 do kościoła zapraszamy Rodzinę Różańca Świętego na zmianę tajemnic.
 4. W dzisiejszą niedzielę o godz. 1740 zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 5. Jutro, w poniedziałek przeżywamy uroczystość Zwiastowania Pańskiego, zapraszamy na Mszę św. o godz. 900 rano i wieczorem o godz. 1700.W uroczystość Zwiastowania Pańskiego będziemy przeżywać dzień świętości życia. Wiele osób podjęło modlitwę w intencji Poczętego Życia włączając się do Duchowej Adopcji. Kto chciałby jeszcze dołączyć do tej modlitwy, niech zgłosi się w dniu dzisiejszym po Mszy św. do zakrystii. Zapraszamy wszystkie rodziny w poniedziałek na Mszę św. niech nikogo z nas nie zabraknie.
 6. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa.
 7. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 8. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 930 zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania oraz ich rodziców, po Mszy św. spotkanie. Obecność obowiązkowa!
 9. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 1100, zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii św. po Mszy św. spotkanie. Obecność obowiązkowa!
 10. Tak jak to mamy w naszym planie gospodarczym w każdą drugą niedzielę miesiąca, czyli za tydzień, będziemy zbierać na tacę ofiary na inwestycje w parafii.
 11. Bardzo serdecznie dziękujemy Wam Drodzy Parafianie za ofiary składane na bieżące potrzeby, które także dokonujecie poprzez wpłatę na konto naszej parafii. Dziękujemy za Waszą hojność serca, zrozumienie i życzliwość.
 12. W zakrystii można zamawiać Msze św. w intencjach naszych bliskich zarówno żyjących, jak i za zmarłych.
 13. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 14. Dziękujemy wszystkim zgromadzonym dziś przy ołtarzu za wspólną modlitwę i złożone ofiary, niech Boże błogosławieństwo umacnia nas w chrześcijańskim życiu.

 

 

Admin strony: adadmistronparaf68@gmail.com

Kontakt

ADRES

ul. Żegiestowka 3

58-301Wałbrzych

 +48 786658336

e-mail: kancelaria@mbnpwalbrzych.pl

 

 

Nr konta parafii

Bank SANTANDER

40 1090 2271 0000 0001 3128 5954

Copyright© Parafia MBNP Wałbrzych.   Wszelkie prawa zastrzeżone.